Adrenalinové tábory

Originální akce pro odvážnější kluky, ale i pro holky, které nejsou rozmazlené! Adrenalinové tábory CK Topinka ti nabízejí různé typy programu a různou míru fyzické náročnosti: Od nenáročných a zábavných letních stříleček až po drsné vojenské campy s tvrdým výcvikem a reálnými bojovými akcemi v neznámém terénu. Paintball, airsoft, military - výběr je na tobě - záleží, na co se cítíš... Adrenalinové tábory CK Topinka - fakt špičkové akce pro ty jedince, kteří si troufnou !

Military Camp

Pozor! Vojenský útvar rychlého nasazení hledá odvážné bojovníky do svých armádních jednotek! Chceš zažít opravdovou bojovou akci v neznámém terénu? Chceš stopovat zákeřného nepřítele a střílet ze zálohy? Máš smysl pro řád a disciplínu, nevadí ti spát ve stanu, jíst z ešusu a toužíš zažít něco pořádného? Pak hledáme právě tebe! Po dosažení vyšších hodností budeš velet samostatné jednotce a provádět důležité bojové akce... Náš vojenský útvar tě očekává - tohle je fakt nejlepší adrenalinový tábor v ČR  - prostě Military Camp od CK Topinka!!

Detail akce

AirSoft Camp 2014

Nebaví tě "pláckaření" na známých místech, kropení tun plastu a stále stejné režie boje? Chceš zažít vícedenní bitvu s promyšleným scénářem a přesným vedením? Nejseš příznivec paintballu (proč být opatlaný od barvy, když dokážeš přiznat zásah, ne?), ale jsi kovaný "airsofťák"? Tak se přijď ukázat! Náš Airsoft Camp nabízí 40 míst pro opravdové střelce a dobrodruhy, kteří chtějí společně zažít cosi mimořádného. Určeno pro kluky i holky od 12 do 18 let. Vítáme i úplné začátečníky - tohle je prostě adrenalinový tábor přesně pro tebe! AirSoft Camp CK Topinka - prostě hustá akce!

Detail akce

Paintballový tábor 2014

Akční tábor pro milovníky adrenalinového dobrodružství. Určeno pro kluky i holky od 10 let, kterým jejich maminka nechce bránit v pořádné zábavě. Vítáme také úplné začátečníky a začátečnice. Od základního výcviku a jednoduchého střílení budeme postupovat k složitým týmovým bitvám. Tak přijeď si k nám zvednout náladu a pořádně si zastřílet na nepřítele!! Léto, zábava a střílečka!

Detail akce

Kurz sebeobrany 2014

Inteligentní sebeobrana pro děti 7 - 17 let

Prevence školní šikany a dětského násilí

Pojď získat sebevědomí a odvahu do kurzu bojových umění v rámci výchovného projektu "Prevence šikany a násilí"! Už si na tebe ve škole žádný větší spolužák nedovolí... Zkušení lektoři bojových umění taekwondo a wing-tsun tě naučí strategii chování v různých nebezpečných situacích a obraně před každým útokem. Tento tábor bojových umění se hodí pro holky i pro kluky, pro zelenáče i pokročilé! U nás můžeš naplno zahájit svou cestu světem bojových umění. Ve všech termínech budou účastníci rozděleni do skupin podle věku, fyzické kondice a dříve získaných dovedností.

Detail akce

Adventure Camp 1 - ČR

Adrenalinová jízda v Čechách

Parádní sportovní akcička pro milovníky aktivního trávení léta. Program tohoto tábora je tvořen pestrým mixem nejzajímavějších adrenalinových a outdoorových aktivit, které lze v Čechách ozkoušet: Raftování na divoké vodě, visuté lanové dráhy, koně, paintball, a tubing. Adventure Camp 1 je přesně ta správná akce pro sportovně naladěné holky a kluky ve věku od 10 do 18 let. Super záležitost !!

Detail akce

Adventure Camp 2 - ČR

Adrenalinová jízda v Čechách : 2. turnus

Na letošní léto 2014 jsme pro vás připravili dva týdenní turnusy opravdu parádní sportovní akce. Celková obtížnost obou pobytů je obdobná, ale liší se v programové náplni.

Program tohoto druhého turnusu 16.8. - 23.8. 2014 je tvořen pestrým mixem zajímavých adrenalinových aktivit, které lze v Čechách ozkoušet: Lanové dráhy, paintball či airsoft, TEP-faktor (hry a soutěže inspirované pevností Boyard), jízda na plachetnicích a tubing. Adventure Camp 2 je přesně ta správná akce pro sportovně naladěné holky a kluky ve věku od 10 do 18 let. Super záležitost !!

Detail akce
Fotogalerie
AirSoft Camp
Kurz sebeobrany
Adventure Camp 1 - ČR
Adventure Camp 2 - ČR
Kurz sebeobrany