Adventure Camp Rakousko

Pořádný rafting v Rakousku
Divoká voda - to je něco!
Hurá - zvládli jsme to!
Jedeméé...
Horská kola
To je fofr!
Pořádný mazec v terénu!
V neoprenu přes  vodopády...
Parádní zážitky - canyoning !!
Canyoning
To v Čechách nezažiješ...

Špičkové adrenalinové zážitky                  NOVINKA

Neuvěřitelný výlet za špičkovými adrenalinovými zážitky v překrásné přírodě rakouských Alp u města Schladmingu. Ve zdejším adventure centru na tebe čeká canyoning, rafting na alpských peřejích, downhill biking, letní sáňkování, jízda na lanovkách a další outdoorové aktivity, které v této kvalitě v Čechách ani náhodou nezkusíš. Po celou dobu zájezdu provází účastníky tým vedoucích CK Topinka a alpští odborní instruktoři.

 

Ubytování:

Rodinný penzion v oblasti Schladmingu (vzdálenost od Prahy cca 400 km; trasa: Praha - Linz - Liezen - Schladming). Ubytování 2-4 lůžkové pokoje s příslušenstvím.

 

Stravování:

Polopenze, nápoje k jídlu. Stravování v restauraci penzionu.

Stravování začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní.

Oběd není v ceně pobytu - na obědy se zastavíme společně v místních restauracích (vždy v místě probíhající atrakce). Doporučujeme částku 15-20 EUR na jeden oběd (včetně nápojů).

 

PROGRAM:

Hlavní programovou náplň tvoří bombastické adrenalinové aktivity:

RAFTING

Pořádně divoká jízda na nespoutané alpské řece. Na své si přijdou všichni, pro koho jsou české řeky příliš těsné. Akce probíhá v doprovodu zkušených instruktorů. V ceně je veškeré potřebné vybavení a ochranné pomůcky. Stabilita posádky je zajištěna upínacími popruhy.

CANYONING

Neobvyklý sport, úžasné dobrodružství provozované ve volné přírodě. Prostupuje se koryty horských říček, potoků a úzkých soutěsek shora dolů. Při canyoningu se kombinuje slaňování skalních stěn a vodopádů, plavání tůněmi, skákání do tůní. Při tomto pestrém vodním sportu rozhodně využijete prvky vodáctví i horolezectví.

DOWNHIIL BIKE

Fantastický zážitek: Sjezd na horských kolech po nejrychlejší sjezdovce na světě; 4.500 m sjezdu a celých 1.000 metrů výškového rozdílu! K mání jsou trasy podle obtížnosti. Dojezd přímo do centra Schladmingu.

► BOBOVÁ DRÁHA

Skvělá jízda na bobové dráze v překrásné alpské přírodě s úchvatnými výhledy.

LETNÍ SÁŇKOVÁNÍ

Sáňkování v létě? A proč ne?! Zběsilá jízda na kolečkových sáňkách po upravených přírodních tratích.

 

Pro odpočinek a regeneraci je zajištěna návštěva aquaparku ve Schladmingu nebo Ramsau. Při zpáteční cestě si prohlédneme ledovou jeskyni v oblasti Salzkammergut (výlet k jeskyni lanovkou).

 

Ve volném čase a večerních hodinách společný program: Seznamovací aktivity, týmové hry (hry na rozvoj důvěry, slepé hry, hry na rozvoj komunikace a spolupráce), sportovní soutěže, fyzické motivační kontaktní aktivity tzv. Icebreakers (a to indoorového, ale i outdoorového teambuildingového typu).

 

Celý program Adventure Weeku je veden odbornými lektory.

 

Cena zahrnuje:

Stravu polopenzí + nápoje k jídlu, dopravu z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, kompletní program, odborné instruktory, výchovný a zdravotnický personál, komplexní cestovní pojištění, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

 

DOPRAVA AUTOBUSEM:

Klimatizovaným autobusem určeným pro dálkovou přepravu. Doprava z Prahy A ČB zahrnuta v ceně. Doprava z dalších měst za příplatek - výše příplatku dle věku dětí (více viz níže).

 

Odjezdová místa:

  Hlavní odjezdové místo PRAHA

- Ústřední autobusové nádraží Florenc
- Praha 8, Křižíkova ulice

- číslo nástupiště na ÚAN Praha-Florenc najdete na informační tabuli v odbavovací hale
- souřadnice GPS: 50°5'21.715"N, 14°26'27.246"E, mapa zde

- odjezd 29.7. 2013 v 6.00 hod.

- návrat 2.8. 2013 mezi 19.00 - 20.00 hod.

 

  ČESKÉ BUDĚJOVICE

- ul. Na Dlouhé louce, parkoviště u čerpací stanice OMV naproti Baumaxu

 

  BRNO
- Brno, ulice Benešova
- parkoviště pro osobní vozidla před starým autobusovým nádražím u hotelu Grand
- souřadnice GPS: 49°11'34.505"N, 16°36'51.085"E, mapa zde
- příplatek: a) cena pro děti 6 - 14 let: 260,- Kč/osoba,

                    b) cena pro děti 15 let a starší: 420,- Kč/osoba

 

Místo odjezdu z Brna je autobusová zastávka linkového autobusu Student Agency na trase Brno-Praha. Doporučujeme těm klientům, kteří nemohou nebo nechtějí zahájit pobyt z hlavního odjezdového místa v Praze. Na tomto místě nejsou přítomni naši vedoucí a proto děti absolvují dopravu do Prahy na zodpovědnost svých rodičů. Děti z Moravy pod dozorem rodičů nastoupí do linkového autobusu Student Agency v Brně. Po dojezdu autobusu do Prahy na ÚAN Florenc, si děti převezmou vedoucí CK a společně nastoupí do autobusu vypravovaného již přímo do Rakouska. Veškerá manipulace se zavazadly bude probíhat jev v rámci vyložení a naložení z jednoho autobusu do druhého.
Při návratu z pobytu proběhne doprava dětí z Moravy shodně jako při odjezdu, jen v opačném pořadí.

Autobusovou jízdenku na linku Student Agency tito klienti obdrží od cestovní kanceláře cca týden před odjezdem.

 

Ostatní info:

O děti se po celou dobu pobytu stará řádně vyškolený táborový personál včetně profesionálního zdravotníka. Příspěvek odborů (FKSP) u všech akcí možný až do výše ceny poukazu. Další najdete v pokynech k zájezdu. Tyto vám budou zaslány po provedení rezervace.